Minikler Türk bayraklarıyla coştu

Haber
Haberi paylaşın

 

MUĞLA’nın Menteşe  ilçesindeki seçkin okullar arasında gösterilen okullarından Atlantis Kreş ve Gündüz Bakımevi’ni ziyaret eden Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın gönderdiği Türk Bayraklarını çocuklara hediye ettiler. Bayraklara kavuşan çocukların coşkusu görülmeye değerdi.

2017 -2018 Eğitim ve öğretim döneminin sorunsuz olarak başlayarak yine sorunsuz olarak tamamlanabilmesi amacıyla ülke genelinde başlatılan seferberliğe Muğla’da dahil oldu. Muğla’nın il ve ilçelerinde başlatılan birbirinden farklı güvenlik tedbirleri devam ederken emniyet müdürlüğü görevlileri tarafından okulların idareci, öğretmen ve öğrencilerinin ziyaretleri de sürüyor. Bilindiği gibi ziyaretler daha önceden Dumlupınar İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Atatürk İlkokulu ve Türdü İlköğretim Okulu’na gerçekleştirilmişti. Ziyaretlerden sonuncusu ise Menteşe Atlantis Kreş ve Gündüz Bakımevi ‘ne gerçekleştirildi.

Atlantis Kreş ve Gündüz Bakımevi ‘ni ziyaret eden Menteşe İlçe Emniyet Müdürü aynı zamanda da Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdür Vekili Tümer Yılmaz ve beraberindeki polisler Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya‘nın hediye olarak gönderdiği Türk Bayraklarını minik öğrencilere verdi. Bayraklarına kavuşan öğrenciler  büyük coşku yaşadılar.

Okul ziyaretinde öncelikle Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ve Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın iyi dilekleri okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerine iletildi. Ziyaret esnasında Anaokulu öğrencilerine çeşitli bilgiler veren emniyet görevlileri ile hatıra fotoğrafları da çektirildi.

Bir cevap yazın