Görmeyen çocuklar için yarış

Haber
Haberi paylaşın

 

MUĞLA’nın Bodrum İlçesinde 5. Global Run Bodrum 29 Nisan’da “Parıltı Görmeyen Çocuklar Derneği” yararına koşulacak.  Yarışacaklar için 10 bin ve 5 bin metrelik iki parkurun yanı sıra çocuklar için 500 metrelik “Minik Adımlar Parkuru” bulunuyor.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen yarıştan elde edilen kayıt ücretlerin tamamı Parıltı Görmeyen Çocuklar Derneği’ne bağışlanacak. Kayıtların 27 Nisan Cuma gününe kadar online olarak kabul edileceği 5. Global Run Bodrum’da yarışacaklar için 10 bin ve 5 bin metrelik iki parkurun yanı sıra çocuklar için 500 metrelik “Minik Adımlar Parkuru” bulunuyor.

 

Yarışmacılar için tekne turu

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun desteklediği ve 2018 faaliyet takviminde ulusal kategoride yer alan 5. Global Run Bodrum’da yarışmacılar için 28 Nisan Cumartesi günü Bodrum Yolcu Limanında yarış kitleri tesliminin ardından tekne turu ve makarna partisi düzenlenecek. Akşam ise yarışmacılar ve izleyicileri açık DJ performansı ve şovlar gerçekleşecek.

Engelli yarışmacıların ücretsiz katılabileceği 5. Global Run Bodrum’un kayıt ücretleri, 5 ve 10 bin metrelik parkurlarda 60 lira ve Minik Adımlar Parkurunda 15 lira olarak belirlendi. Online kayıtların www.globalrunbodrum.com internet sitesinden yapılabileceği 5. Global Run Bodrum’da bütün yarışmacılara performans kumaşından üretilmiş yarış tişörtü, göğüs numarası, RFID zaman çipi, yarışma çantası, diğer sponsor malzemeleri teslim edilecek.

Bir cevap yazın