MAHED, ANFAŞ Fuarında ödül aldı

Haber
Haberi paylaşın

Marmaris Kat Hizmetleri Eğitim Derneği (MAHED), Antalya ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarında yapılan “6.Housekeepıng Olimpiyatları’nda her derneğin gerek kendi bölgesinde 30 yılı aşkın housekeeping mesleğine emek veren gerekse bulundukları bölgelerde kurulu olan housekeeping derneklerine katkılarından dolayı düzenlenen plaket törenine katıldı.

Başta Alanya, Bodrum, Fethiye veVan’da kurulu olan housekeeping dernekleri ile Marmaris’te bulunan MAHED başkan ve yönetim kurullarının katılımıyla yapılan olimpiyatlar oldukça eğlenceli geçti. İlk etapta Türkiye’nin değişik yerlerinden gelen turizm otelcilik okullarının katıldığı heyecanlı yarışma programları gerçekleştirildi. Yarışmalar sonrasında ödül ve plaketler sahiplerine verildi.

İkinci etapta her bölge housekeeping derneğinin üyelerinin katkılarıyla belirlenen kişilere ödül töreni gerçekleştirildi.

Marmaris’ten de MAHED üyelerinin katılımıyla belirlenen housekeeping mesleğinde uzun süreler çalışmış ve bu mesleğe katkıda bulunmuş, ayrıca MAHED derneğine katkılarından dolayı Vefa Birleş’e ödül verildi.Vefa Birleş ”Bu ödülü Marmaris’te bulunan tüm meslektaşlarım adına alıyorum. Bu ödülü bana layık gören tüm housekeeper arkadaşlarıma, başta MAHED Dernek Başkanı Pınar Kalkan Çamlar ve tüm dernek üyesi arkadaşlarıma da teşekkürü borç bilirim. Bu ödülle mesleğimize verilen değeri bir kez daha anlamış bulunmaktayım ”dedi. Ödülü Alanya HOTED Onursal Başkanı Hakan Yeni takdim etti.

Törende konuşma yapan MAHED Başkanı Pınar Kalkan Çamlar ”Mesleğimiz adına 30 yılı aşkın emek veren, katkıda bulunan ve yeni housekeeperların yetiştirilmesinde emek harcayan bölgemiz tüm housekeeperları adına sayın Vefa Birleş hanımefendiye bu ödülü alarak bizlere verdiği gurur ve yaşattığı onur için teşekkür ederiz. Yeni yetişen nesillere de bu anlamda örnek teşkil etmesini temenni ederim .Bizler bu mesleğin emektarları olarak her zaman en güzel takdiri hak eden bir departmanız ve son yıllarda bu daha iyi anlaşılmaya başlandı. İnşallah ilerleyen senelerde housekeeping departmanını daha da iyi yerlerde göreceğiz. Buradan tüm dernek başkanlarını bu birlik ve beraberlik için kutlamak istiyorum. Ayrıca Hakan Bey’e bu ödül törenini düzenlemesinden dolayı da, diğer bölge housekeeping dernek başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle bizleri bir araya getirerek mesleğimiz adına yarattığı sinerji nedeniyle de teşekkürlerimi sunarım ” dedi.

[Best_Wordpress_Gallery id=”53″ gal_title=”Mahede ödül”]

Bir cevap yazın