Mustafa Sarıipek ile Adım Adım Anadolu

Haber
Haberi paylaşın

Sevgili dostlarım ben öncelikli olarak kendi ülkem ve sonrasında da dünyanın çeşitli ülkelerini gezmeyi çok seven birisiyim. Türkiye’yi baştan sona önce 2 kez, Doğan Haber Ajansı (DHA) Marmaris Temsilciliğini yaptığım sırada da üçüncü kez gezdim. Hatta bu üçüncü gezim hükümet ile PKK arasında başlayan çözüm sürecinin ilk günlerine rastladığı için gezilemeyecek bütün yerlere gitme ve fotoğraf çekme imkanı buldum. Geçen yıl 19 Eylül tarihi itibariyle DHA işim bitince daha da fazla gezmeye başladım.

DHA’da çalıştığım dönemde bir tesadüf eseri üst yönetim benim gezgin olmamı ve tabii ki çok fazla da fotoğraf çektiğimi öğrenince dha.com’da “Mustafa Sarıipek ile Adım Adım Anadolu” dizisi 12 ayrı grup olarak yayınlandı. Yayınlanan fotoğraf sayısını tutmadım ama sanırım üç aşağı beş yukarı 5 bin civarında olmalı. Sonra yenilerini de hazırladım ama tek kuruş istememe rağmen nedense yayınlamadılar. Ben gezilerimi sürdürdüm. Çalışırken yılda 45 gün geziyordum şimdi 45 gün evde oturduğum söylenemez.

Yine “Mustafa Sarıipek ile Adım Adım Anadolu” başlığı altında bu diziyi devam ettireceğim. Sanırım şu anda Türkiye’m ile ilgili 20 bin kare taze fotoğraf var. Amacım bunu çok daha yukarılara çıkarmak. Sanırım bunu da başaracağım. Tabii sonrasında ülkemi tanıtıcı yayınlar sırada olacak.

Sonuç olarak yine tekrar “Mustafa Sarıipek ile Adım Adım Anadolu” başlığı altında tüm ülkemizi baştan sona birlikte gezeceğiz.

Önce doğal olarak şu anda yaşadığım Muğla’nın Marmaris ilçesi başta olmak üzere Muğla’nın genel güzellikleri olacak.

ADIM ADIM ANADOLU SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN…